
Χριστουγεννιάτικο Μαξιλάρι (45x45) Nef-Nef Homeware Christmas Deco Merry
45×45 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×45 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικο διακοσμητικό μαξιλάρι από την εταιρεία Nef-Nef σε κόκκινο χρώμα με εκρού-πράσινες-χρυσές λεπτομέρειες και περιμετρικά κρόσια. Η μαξιλαροθήκη είναι από 100% βαμβάκι και η γέμιση είναι από 100% πολυεστερική βάτα. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα της συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στην γιορτινή σας διακόσμηση. Η εταιρεία Nef-Nef διαθέτει πιστοποίηση Oeko-Tex, που εγγυάται ότι τα προϊόντα της είναι απαλλαγμένα από επιβλαβείς χημικές ουσίες.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
| Width | 45 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Κόκκινο,Εκρού |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

45×45 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


40×40 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα

50×70 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Τετράγωνος, μονόχρομος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Λουλούδια
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

45×45 εκ
Σε απόθεμα
20×20 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
50×50 εκ, με φερμουάρ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα

50×50 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×45 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα