
Ποτήρι Νερού 370ml Bormioli Rocco Rock
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ποτήρι για ποτό με χωρητικότητα 390ml, σε διάφανο χρώμα και μοντέρνο σχέδιο από την εταιρεία Espiel. Είναι κατασκευασμένο από γυαλί και μπορεί να τοποθετηθεί στον φούρνο μικροκυμάτων και στο πλυντήριο πιάτων. Εκτός από ποτό μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε και για νερό. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο και κομψό σετ.
| Είδος ποτηριών | Για νερό |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Width | 29 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 11 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα




Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Σετ


Σετ
Σε απόθεμα
Για κοκτέιλ, σετ
Σε απόθεμα

Σετ
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ, για νερό, πλάτος




Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα