
39,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικο διακοσμητικό δεντράκι από την εταιρεία Edelman. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε μαύρο χρώμα. Διαθέτει γαντζάκια για να κρεμάσετε διακοσμητικά και να το ομορφύνετε. Ιδανικό για να τοποθετηθεί στο πάτωμα. Δημιουργήστε τη Χριστουγεννιάτικη διακόσμηση και την εορταστική ατμόσφαιρα που ταιριάζει στο δικό σας στυλ.
| Υλικό | Μέταλο |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 45 cm |
| Depth | 12 cm |
| Height | 79 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Edelman |

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα