
39,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φάτνη με 2 φιγούρες από την εταιρεία Edelman. Είναι κατασκευασμένη από κεραμικό υλικό σε μπεζ χρώμα με λευκές και χρυσές λεπτομέρειες. Δημιουργήστε τη Χριστουγεννιάτικη διακόσμηση και την εορταστική ατμόσφαιρα που ταιριάζει στο δικό σας στυλ. Ιδανική για να τοποθετηθεί κάτω από το Χριστουγεννιάτικο δέντρο και να ολοκληρώσει τη γιορτινή διάθεση.
| Μοτίβο | Μωρό Ιησούς |
|---|---|
| Υλικό | Κεραμικό |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 27 cm |
| Depth | 26 cm |
| Height | 32 cm |
| Total weight | 2.33 kg |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Edelman |

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα