
39,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικο διακοσμητικό από την εταιρεία Edelman. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο MDF σε μπεζ χρώμα με κόκκινες, πράσινες και γκρι λεπτομέρειες. Ιδανικό για να τοποθετηθεί στο τραπεζάκι του σαλονιού, τον μπουφέ, το γραφείο και όπου αλλού θέλετε να δώσετε μία πινελιά πολυτέλειας και γιορτινή διάθεση. Με πιστοποίηση FSC 100%. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Μοτίβο | Τάρανδος |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 31 cm |
| Depth | 23 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 5.02 kg |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Edelman |

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα