
Πορτατίφ Heronia TL-09 09-0237 Black/Άμμου
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο φωτιστικό της εταιρείας Heronia σε μοντέρνο στυλ. Έχει πλαστική βάση σε μαύρο χρώμα. Το καπέλο είναι υφασμάτινο σε γκρι χρώμα. Το καλώδιο έχει διακόπτη On/Off. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W** (δεν συμπεριλαμβάνεται).
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Width | 25 cm |
| Depth | 32 cm |
| Height | 34 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Γκρι,Μαύρο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Heronia |

LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
LED, με διακόπτη, για το κομοδίνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα





LED, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα

Σκανδιναβικό, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3

Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα

LED
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα

LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

LED
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα


45×70 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
47×27 εκ
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα