
Στολίδι Χριστουγεννιάτικο (Φ8) A-S 207650
Πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικη κάλτσα σε κόκκινο-λευκό-πράσινο χρώμα από την εταιρεία Nef-Nef. Είναι πλεκτή, κατασκευασμένη από 100% polyester. Διαθέτει γάντζο για να την κρεμάσετε στο τζάκι ή οπουδήποτε αλλού θελήσετε. Συνδυάστε την με την υπόλοιπη εορταστική σας διακόσμηση για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Είδος | Χριστουγεννιάτικα ειδώλια |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Width | 42 cm |
| Depth | 24 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

Πλαστικό
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων, για δέντρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Χαρτί, σετ, που λάμπουν
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα

Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες, σετ
Σε απόθεμα
Χαρτί, άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα
Πλαστικό, κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων, για δέντρο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Χαρτί, άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα
Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες, σετ
Σε απόθεμα
Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Χαρτί, άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Για δέντρο
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα