
Μοκέτα Διαδρόμου (80x150) New Plan Superior 12
Μοκέτες
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 61×11 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Γούνινο πατάκι εσωτερικού χώρου με μοντέρνο σχέδιο. Είναι απομίμηση γούνας, κατασκευασμένο από 100% polyester σε ιβουάρ χρώμα. Έχει πολύ απαλή υφή και ιδιαίτερα μαλακό πάτημα. Στην πίσω μεριά έχει αντιολισθητικό υπόστρωμα για να μην γλιστράει. Θα ταιριάξει σε όλους τους χώρους του σπιτιού.
| Πλάτος: | 61 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 11 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 61 cm |
| Depth | 11 cm |
| Height | 11 cm |
| Total weight | 0.61 kg |
| Χρώμα | Ιβουάρ |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοκέτες
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα



Μοντέρνο

90×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




166×20 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο


160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοκέτες
Σε απόθεμα
Υφαντό στο χέρι

130×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



50×7 εκ, μονόχρωμο, μοντέρνο
Σε απόθεμα
150×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Μοκέτες
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα