
GREENWICH POLO CLUB ΡΙΧΤΑΡΙ 180Χ250 ESSENTIAL 3949 OCHRE
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουβέρτα φλις ημίδιπλη. Είναι κατασκευασμένη από 100% polyester σε μπεζ απόχρωση. Είναι κατάλληλη για χρήση τους φθινοπωρινούς μήνες ή σαν ένα έξτρα σκέπασμα κατά τους χειμερινούς μήνες.
| Υλικό | Fleece |
|---|---|
| Width | 48 cm |
| Depth | 32 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

42×32 εκ, υφαντά, βαμβάκι
Σε απόθεμα


Fleece
Σε απόθεμα
Fleece
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Fleece
Σε απόθεμα




Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

36×27 εκ
Σε απόθεμα



Βαμβάκι
Σε απόθεμα







Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
41×27 εκ
Σε απόθεμα