
39,99 €
Ράφι Τοίχου (57x23x24) A-S Jolie Liberty Rattan 174093
57×23×24 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 15×53×15 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό ράφι για τον τοίχο σας με μοντέρνο στυλ. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο MDF_1 σε λευκό χρώμα με κυματιστό σχεδιασμό. Τοποθετήστε τo σε έναν κενό τοίχο για να δημιουργήσετε μια μοντέρνα σύνθεση.
| Πλάτος: | 53 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 15 εκ |
| Υψος: | 15 εκ |
| Παιδικά φωτιστικά νυχτός | Ξύλο |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 53 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 1.67 kg |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

57×23×24 εκ
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα