
Βοηθητικό Τραπεζάκι (Φ50x45) Spitishop Venice Brune
9×61×55 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ τραπέζια σαλονιού - μέσης με μοντέρνο σχεδιασμό σε 2 διαφορετικές διαστάσεις. Είναι κατασκευασμένα από ξύλο πεύκου και MDF_E1 σε εκρού χρώμα και έχουν ακανόνιστο σχήμα. Ιδανικά για τοποθέτηση στο σαλόνι και σε οποιοδήποτε άλλο χώρο σας ταιριάζουν. Μπορούν να δημιουργήσουν μια σύνθεση όλα μαζί ή να τα βάλετε ξεχωριστά. Τα προϊόντα έρχονται αμοντάριστα και συναρμολογούνται βάσει οδηγιών.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 106 cm |
| Depth | 64 cm |
| Height | 12 cm |
| Total weight | 11.3 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

9×61×55 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
50×44×44 εκ
Σε απόθεμα
6×15×48 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

51×51×21 εκ, στρογγυλό
Σε απόθεμα
15×25×67 εκ
Σε απόθεμα

14×69×27 εκ
Σε απόθεμα
8×48×42 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα



Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
9×61×55 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

10×101×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


18×35×53 εκ
Σε απόθεμα


15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα






Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα