
Σκαμπό Με Αποθηκευτικό Χώρο (38x38x38) A-S Soana Khaki 214227C
38×38×38 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στρογγυλό σκαμπό σε πράσινο χρώμα με ανάγλυφο εφέ ραβδώσεων. Έχει σκελετό από ξύλο πεύκου και βελουτέ υφασμάτινη επένδυση από 100% polyester. Iδανικό τόσο ως βοηθητικό κάθισμα όσο και ως διακοσμητικό στοιχείο στο σαλόνι, το υπνοδωμάτιο ή την είσοδο του σπιτιού. Ολοκληρώστε το σκηνικό άνεσης στο σαλόνι σας με ένα κομψό και χρηστικό στοιχείο.
| Σχήμα | Στρογγυλό |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
| Width | 53 cm |
| Depth | 42 cm |
| Height | 42 cm |
| Total weight | 3.6 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | Βελουτέ |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

38×38×38 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρατάν


Ορθογώνιο, χωρίς πόδια, Υποποδια - Σκαμπό
Σε απόθεμα

Με πόδια

Με πόδια

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Με πόδια

Με πόδια

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
2×35×35 εκ
Σε απόθεμα
Με πόδια

Με πόδια

Μοντέρνο, Υποποδια - Σκαμπό

38×38×38 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Πλαστικό

Με πόδια

38×76×38 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Υποποδια - Σκαμπό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με πόδια

Με πόδια

Υποποδια - Σκαμπό, ανατολίτικο

38×38×38 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με πόδια



8×80×40 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα