
Χριστουγεννιάτικες Μπάλες (Σετ 6τμχ) K-M Pretty AVS100830
Σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικα στολίδια μπάλες σετ 6 τεμαχίων σε μπρονζέ και χρυσό χρώμα. Έχουν διάμετρο 8εκ. και είναι κατασκευασμένες από πολυπροπυλένιο. Περιλαμβάνει 2 μπάλες με χρυσόσκονη, 2 ματ μπρονζέ μπάλες και 2 μπρονζέ με γυαλιστερό φινίρισμα. Ο συνδυασμός μεταξύ μεταλλικής λάμψης και ματ υφής προσφέρει ένα elegant αποτέλεσμα που συνδυάζεται άψογα με κάθε στυλ διακόσμησης. Αναμείξτε χρώματα, υφές και σχέδια από διαφορετικά σετ για ένα μοναδικό, εορταστικό αποτέλεσμα στο δέντρο σας.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Width | 24 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 16 cm |
| Total weight | 0.09 kg |
| Χρώμα | Μπρονζέ,Χρυσό |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ

Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα











Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα



Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Άστρα και κομήτες, σετ
Σε απόθεμα


Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες, σετ
Σε απόθεμα

Άστρα και κομήτες, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα






120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα