
Βαμβακερή παπλωματοθήκη, Hilda
Βαμβάκι
Διαστάσεις 220×240 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Υπέρδιπλο πάπλωμα από την εταιρεία Guy Laroche με γκρι φόντο και μοντέρνο σχέδιο σε μπλε-πράσινες αποχρώσεις. Το εξωτερικό ύφασμα είναι από 100% microfiber με suede φινίρισμα ενώ η γέμιση είναι από πολυεστερική βάτα. Το σχέδιο έχει δημιουργηθεί με την μέθοδο της ψηφιακής εκτύπωσης. Ιδανικό χειμερινό σκέπασμα. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Πλάτος: | 220 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 240 εκ |
| Width | 65 cm |
|---|---|
| Depth | 50 cm |
| Height | 37 cm |
| Total weight | 8 kg |
| Χρώμα | Γκρι,Πράσινο,Μπλε |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Guy Laroche |

Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι
Σε απόθεμα


220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λουλούδια

Βαμβάκι


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λουλούδια

Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
12×122×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

45×26 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα