Συγκρίνετε τιμές από 16,9 € σε 2 ηλεκτρονικά καταστήματα:
Σε απόθεμα14 day to return
Σε απόθεμα14 day to return
Επιλέξτε από 2 ηλεκτρονικά καταστήματα:
Σετ κουζίνας σε πράσινο χρώμα, με μπλε λεπτομέρειες και μοντέρνο σχέδιο από την εταιρεία Das Home . Είναι κατασκευασμένο από 100% βαμβάκι. Ιδιαίτερα εύχρηστο και ανθεκτικό στη χρήση. Το σετ αποτελείται από 1 ποδιά, 1 γάντι και 1 πιάστρα.
| Ποικιλία | Ποδιές κουζίνας, Γάντια κουζίνας, Σετ |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Width | 25 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.1 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Das Home |

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα