
Χριστουγεννιάτικο Σουπλά (33x48) Nef-Nef Homeware Happy Holiday
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 140×45 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικη τραβέρσα από την εταιρεία Palamaiki που θα χαρίσει γιορτινό τόνο στο τραπέζι σας. Είναι κατασκευασμένη από 100% βαμβάκι. Σε εκρού χρώμα, με κόκκινες-πράσινες λεπτομέρειες και χριστουγεννιάτικο σχέδιο.
| Πλάτος: | 140 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Σχήμα | Ορθογώνιο |
| Ποικιλία | Χριστουγεννιάτικα τραπεζομάντιλα |
| Ύψος | Ύψος |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 30 cm |
| Depth | 23 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Palamaiki |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
30×21 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×23 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×23 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

45×23 εκ, βαμβάκι, πολυεστέρας
Σε απόθεμα

45×170 εκ, βαμβάκι, πολυεστέρας
Σε απόθεμα
30×23 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×23 εκ
Σε απόθεμα
30×21 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
33×45 εκ, ορθογώνιο, σουπλά χριστουγέννων
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
30×23 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
170×45 εκ, βαμβάκι, πολυεστέρας
Σε απόθεμα
30×23 εκ, βαμβάκι, πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βαμβάκι, τετράγωνο, χριστουγεννιάτικα τραπεζομάντιλα
Σε απόθεμα
85×85 εκ, τετράγωνο, χριστουγεννιάτικα τραπεζομάντιλα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×140 εκ, βαμβάκι, ορθογώνιο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

49×38 εκ, βαμβάκι, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
36×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
160×23 εκ, πολυεστέρας, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
35×175 εκ, βαμβάκι, πολυεστέρας
Σε απόθεμα
140×45 εκ, βαμβάκι, πολυεστέρας
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα