
Διακοσμητικό Δοχείο Jar Anchor 60 Turquoise Τερακότα Ø39xH60 cm MUUBS
Τερακότα
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό βάζο από την εταιρεία Espiel με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε μαύρο χρώμα με ανάγλυφο σχέδιο. Τοποθετήστε το στην τραπεζαρία ή στο τραπεζάκι του σαλονιού σας και κερδίστε τις εντυπώσεις των καλεσμένων σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 24 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 37 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Τερακότα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό, πέτρα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κεραμικό, τερακότα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Κεραμικό, τερακότα


Επιτραπέζια βάζα, κεραμικό, τερακότα

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό, τερακότα

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό, πέτρα
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό, στρογγυλό
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Τερακότα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα


Τερακότα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα