
ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΟ Fylliana Buddha 23695 ΚΑΦΕ ΧΡΩΜΑ 11x11x46,5εκ 279-223-218
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο διακοσμητικό από την εταιρεία Espiel με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε πράσινο χρώμα με σχήμα κάκτου. Τοποθετήστε το στην τραπεζαρία, την βιβλιοθήκη ή όπου αλλού επιθυμείτε για να ολοκληρώσετε την διακόσμηση του χώρου σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Υλικό | Κεραμικό |
| Width | 32 cm |
| Depth | 12 cm |
| Height | 12 cm |
| Total weight | 2.67 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο, ανατολίτικο

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Σκανδιναβικό, πορσελάνη, ανατολίτικο


Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα




Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα



Ανατολίτικο

Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα