
Σεντόνια King Size (Σετ) Rythmos Symbol Palm
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 220×240 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 80,64 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Υπέρδιπλο πάπλωμα σετ από την εταιρεία Rythmos σε εκρού απόχρωση με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από 100% βαμβάκι 144 κλωστών, μαλακό και ανθεκτικό, ενώ η γέμιση είναι από πολυεστερική βάτα βάρους 380gsm. Στο σετ περιλαμβάνονται οι μαξιλαροθήκες φάκελος με το ίδιο σχέδιο. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα της ίδιας συλλογής για ένα αρμονικό αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 220 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 240 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 65 cm, 65 cm, 65 cm, 65 cm |
| Depth | 50 cm, 50 cm, 50 cm, 50 cm |
| Height | 37 cm, 37 cm, 37 cm, 37 cm |
| Total weight | 8 kg, 8 kg, 8 kg, 8 kg |
| Κατασκευαστής | Rythmos Home |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, με φερμουάρ
Σε απόθεμα


Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι, λινό

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, με φερμουάρ
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
135×200 εκ, μικροΐνες, πολυεστέρας


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα