
Διακοσμητικός Καθρέφτης Τοίχου (36.5x2x80) Estheti 751-10016
80×37 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 100×47 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτοίχιος καθρέφτης από την Estheti σε λευκό χρώμα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένος από ξύλο. Μπορεί να λειτουργήσει ως χρηστικό και ως διακοσμητικό στοιχείο. Ιδανικός για τοποθέτηση στο υπνοδωμάτιο, το χωλ ή σε όποιον άλλο χώρο σας είναι απαραίτητος.
| Πλάτος: | 47 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 100 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου | Ξύλο |
| Width | 47 cm |
| Depth | 5 cm |
| Height | 100 cm |
| Total weight | 5.5 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Estheti |

80×37 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Στρογγυλή, ξύλο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο

70×50 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

43×32 εκ, μοντέρνο, οβάλ
Σε απόθεμα

26×30 εκ
Σε απόθεμα
47×37 εκ, ορθογώνια, ξύλο
Σε απόθεμα

⌀ 60 εκ, μοντέρνο, στρογγυλή

Ορθογώνια

Μοντέρνο, ξύλο

Ορθογώνια, με πλαίσιο

Στρογγυλή


91×70 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
43×32 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
120×40 εκ, μοντέρνο, οβάλ

160×40 εκ, μοντέρνο, άτυπη


5×45 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

120×60 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
60×60 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Ξύλο

41×31 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
120×40 εκ, μοντέρνο, άτυπη

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα