
Stewehome Διακοσμητικό σετ 2 ξύλινων ραφιών τοίχου με κρυφή στήριξη για βιβλία και αξεσουάρ 50x11x2.5 cm
50×11 εκ, ματ, πεύκο
Διαστάσεις 20×67×23 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ράφια τοίχου σετ 3 τεμάχια με κλασικό σχεδιασμό, από την εταιρεία Songmics. Κατασκευασμένα από MDF σε λευκό χρώμα. Έχουν διαφορετικές διαστάσεις για να δημιουργήσετε μία μοναδική σύνθεση στον τοίχο σας. Ιδανικά για όλους τους χώρους του σπιτιού. Μέγιστο βάρος αντοχής ανά ράφι 15kg.
| Πλάτος: | 67 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 23 εκ |
| Υψος: | 20 εκ |
| Width | 67 cm |
|---|---|
| Depth | 23 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 3.5 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Songmics |

50×11 εκ, ματ, πεύκο



Μοντέρνο, ξύλο

Γωνιακό, ξύλο


12×60×15 εκ, μοντέρνο, δασική οξιά
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Μοντέρνο, ξύλο

18×15×14 εκ, μοντέρνο, τετράγωνο

13×15 εκ, μοντέρνο, τετράγωνο

Ξύλο

Μοντέρνο, ξύλο

Γωνιακό, ξύλο



12×60×15 εκ, μοντέρνο, ματ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 5
Σε απόθεμα
Ξύλο

5×100×7 εκ, μοντέρνο, ίσιο

12×60×15 εκ, μοντέρνο, ματ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
12×60×15 εκ, μοντέρνο, ματ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Ξύλο

50×14 εκ, μοντέρνο, ίσιο

10×50×7 εκ, ίσιο, ξύλο

Ξύλο

14×60×14 εκ, δασική οξιά, ίσιο

Γωνιακό, ξύλο

51×60×21 εκ, μοντέρνο, ίσιο

Μοντέρνο

30×65×25 εκ, βιομηχανικό, ίσιο

Ξύλο

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα


106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
49×20×20 εκ, γωνιακό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα