
68,99 €
Διαστάσεις 16×40×30 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτιά αποθήκευσης με καπάκι σε σετ 4 τεμαχίων. Το σετ περιλαμβάνει 4 κουτιά διαφορετικών διαστάσεων, κατασκευασμένα από χοντρό χαρτόνι σε λευκό χρώμα με μαύρο animal print. Μπορείτε να τα χρησιμοποιήσετε σαν αποθηκευτικό χώρο σε ένα ράφι, στο μπάνιο στην κρεβατοκάμαρα ή όπου αλλού χρειάζεται να οργανώσετε μικροπράγματα.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 30 εκ |
| Υψος: | 16 εκ |
| Τρόπος κλεισίματος | Με καπάκι |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Width | 40 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 16 cm |
| Total weight | 2.16 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Χάρτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |




37×33×2 εκ
Σε απόθεμα



Σετ
Σε απόθεμα

5×42×30 εκ, στοιβαζόμενο
Σε απόθεμα

Πλαστικό

Χαρτί
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα



33×16×2 εκ
Σε απόθεμα
31×31×31 εκ
Σε απόθεμα
Λευκά είδη




31×31×31 εκ
Σε απόθεμα
33×33×14 εκ
Σε απόθεμα

34×31×2 εκ
Σε απόθεμα




53×24×3 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
12×122×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

45×26 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα