
Χριστουγεννιάτικα Στολίδια (Σετ 5τμχ) A-S 207921
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικη γιρλάντα με μήκος 150εκ. Αποτελείται από μικρά ξύλα, κουκουνάρια, χάντρες και καρπούς. Στολίστε την στο χριστουγεννιάτικο δέντρο σας ή σε κάποιο παράθυρο για να κάνει τον χώρο σας να ξεχειλίσει με το πνεύμα των Χριστουγέννων.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Είδος | Γιρλάντες |
| Για δέντρο | Ναί |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 15 cm |
| Depth | 1 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.438 kg |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ, για δέντρο

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Γυαλί, σετ


Πλαστικό, σετ, για δέντρο
Σε απόθεμα
Άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Γυαλί, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Γιρλάντες, που λάμπουν
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Γυαλί, σετ

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Σετ


Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα