
ΔΙΑΚΟΣΜΗTIKH ΜΠΑΛΑ ΣΕΤ/4 ΓΚΡΙ-ΛΕΥΚΟ 10EK.
Σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικα στολίδια σετ 8 τεμαχίων σε λευκό-κόκκινο χρώμα. Είναι κατασκευασμένα από πλαστικό υλικό με γκλίτερ και σχήμα καραμέλα ή γλειφιτζούρι. Η ιδανική επιλογή για να ανανεώσετε το χριστουγεννιάτικο σκηνικό εύκολα και εντυπωσιακά.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Width | 3 cm |
| Depth | 2 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.15 kg |
| Χρώμα | Κόκκινο,Λευκό |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ
Σε απόθεμα

Χαρτί, άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Χαρτί, άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα

Πλαστικό, για δέντρο
Σε απόθεμα

Γυαλί, σετ

Πλαστικό, κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων, για δέντρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Χαρτί, άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες, σετ
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ

Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες, σετ
Σε απόθεμα

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων, για δέντρο
Σε απόθεμα
Κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων, για δέντρο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα