
Χριστουγεννιάτικες Μπάλες (Σετ 15τμχ) A-S 694504RB
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικα στολίδια σετ 5 τεμαχίων με σχήμα λουλουδιού σε χρυσό χρώμα. Είναι κατασκευασμένα από πλαστικό υλικό με γκλίτερ και έχουν πιαστράκι στο πίσω μέρος για να τα στερεώσετε στο δέντρο σας. Η ιδανική επιλογή για να ανανεώσετε το χριστουγεννιάτικο σκηνικό εύκολα και εντυπωσιακά.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Width | 1 cm |
| Depth | 1 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.03 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Πλαστικό, σετ, για δέντρο

Πλαστικό, για δέντρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, γυαλί, Χριστουγεννιάτικα ειδώλια
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Γυαλί, σετ

Σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα



Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ, για δέντρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα


Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Ξύλο, γιρλάντες, για δέντρο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα