
ΜΑΞΙΛΑΡΙ FYLLIANA ΚΑΦΕ ΧΡΩΜΑ 45x45εκ 374-126-893
45×45 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 40×40 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικο μαξιλάρι σε λευκό χρώμα με κόκκινες-μπεζ-γαλάζιες λεπτομέρειες. Το εξωτερικό ύφασμα είναι κατασκευασμένο από 100% polyester ενώ το εσωτερικό γέμισμα είναι πολυεστερική βάτα. Διαθέτει φερμουάρ για να αφαιρείτε την γέμιση. Στολίστε το σε οποιονδήποτε χώρο του σπιτιού και δώστε μία μοναδική Χριστουγεννιάτικη ατμόσφαιρα.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 40 εκ |
| Width | 4 cm |
|---|---|
| Depth | 4 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.392 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Κόκκινο |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

45×45 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα


40×40 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Τετράγωνο, μονόχρομο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ, διακοσμητικό
Σε απόθεμα

50×50 εκ
Σε απόθεμα


40×40 εκ

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες



45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ρίγες


45×45 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
