
vidaXL Χριστουγεννιάτικο Δέντρο με βάση Καφέ 151 cm Μασίφ ξύλο teak
Ξύλο
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικο διακοσμητικό Άγιος Βασίλης σε εκρού-μπεζ αποχρώσεις με μαύρες-πράσινες λεπτομέρειες. Είναι κατασκευασμένο από ύφασμα και έχει μέρη από πλαστικό υλικό. Ένα χαρούμενο διακοσμητικό που αποπνέει τη ζεστασιά των Χριστουγέννων και προσθέτει μια παιχνιδιάρικη πινελιά στο χώρο.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 6 cm |
| Depth | 2 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.54 kg |
| Χρώμα | Εκρού,Μπεζ |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο

Ξύλο


Κεραμικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο




Ξύλο

Πλαστικό
Σε απόθεμα


Άγγελος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο



Ξύλο



Ξύλο

Ξύλο

Γυαλί, διάμετρος
Σε απόθεμα



Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα