
Χριστουγεννιάτικες Μπάλες (Σετ 5τμχ) A-S 129221VN
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικα στολίδια μπάλες σετ 8 τεμαχίων σε βεραμάν αποχρώσεις. Είναι κατασκευασμένες από πλαστικό υλικό. Το σετ αποτελείται από 2 μπάλες με γκλίτερ, 3 ματ και 3 με γυαλιστερό φινίρισμα. Συνδυάστε διαφορετικά σετ με στολίδια για μία μοναδική γιορτινή διακόσμηση στο δέντρου σας.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Width | 1 cm |
| Depth | 1 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.092 kg |
| Χρώμα | Βεραμάν,Πράσινο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα




Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα
Πλαστικό, γυαλί, Χριστουγεννιάτικα ειδώλια
Σε απόθεμα
Άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ, για δέντρο
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ, για δέντρο

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα

Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Κουδουνάκια
Σε απόθεμα
Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες
Σε απόθεμα
Σετ, για δέντρο

Σετ
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Πλαστικό, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα