
13,29 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικο διακοσμητικό Άγιος Βασίλης σε κόκκινο χρώμα με λευκές-πράσινες-καφέ λεπτομέρειες. Είναι κατασκευασμένο από ύφασμα με σύνθεση 100% Polyester και έχει μέρη από πλαστικό. Ιδανικό για να στολίσει το τζάκι, την είσοδο ή το τραπεζάκι και να προσθέσει μια ζεστή, παραμυθένια πινελιά στη χριστουγεννιάτικη διακόσμησή σας.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 5 cm |
| Depth | 3 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.37 kg |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |


Πλαστικό
Σε απόθεμα




Πλαστικό, τάρανδος
Σε απόθεμα


Πλαστικό
Σε απόθεμα


Πλαστικό
Σε απόθεμα






Πλαστικό
Σε απόθεμα



Κεραμικό
προς αποστολή σε 2 ημέρες
Γυαλί, κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα



Πλαστικό
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
12×122×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

45×26 εκ
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα