
8 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικα διακοσμητικά κουτιά σετ 3 τεμαχίων κατασκευασμένα από χαρτόνι. Είναι σε κόκκινο και λευκό χρώμα με κορδέλα. Ιδανικά για να διακοσμήσουν όλους τους χώρους του σπιτιού σας ή και κάτω από το χριστουγεννιάτικο δέντρο.
| Υλικό | Χαρτί |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Width | 15 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 0.065 kg |
| Material | Χάρτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |




Ξύλο, γυαλί, άγγελος
Σε απόθεμα

Τάρανδος
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα









Πλαστικό
Σε απόθεμα











Πλαστικό
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα