
Στολίδι Χριστουγεννιάτικο (Φ8) A-S Snowflake 176803
Γυαλί
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικα στολίδια με σχέδιο χαριτωμένα σκυλάκια. Είναι κατασκευασμένα από ξύλο σε φυσική απόχρωση με κόκκινες-πολύχρωμες λεπτομέρειες και γκλίτερ. Συνδυάστε διαφορετικά σετ με στολίδια για μία μοναδική γιορτινή διακόσμηση του δέντρου σας.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Width | 18 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.035 kg |
| Χρώμα | Μπεζ,Κόκκινο |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Γυαλί
Σε απόθεμα



Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Ξύλο, που λάμπουν, διάμετρος
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, διάμετρος, χριστουγεννιάτικες ρουκέτες και παγοκρύσταλλοι
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Διάμετρος, χριστουγεννιάτικες ρουκέτες και παγοκρύσταλλοι
Σε απόθεμα



Γυαλί, σετ

Πλαστικό, σετ, για δέντρο
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα

Σετ



Πλαστικό, σετ, για δέντρο
Σε απόθεμα
Ξύλο, Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα