
Χριστουγεννιάτικο Κρεμαστό Διακοσμητικό (14.3x5.3x30) K-M Candy CAN305060
Πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικο στολίδι σε κόκκινο-λευκό χρώμα και κατασκευασμένα από πλαστικό. Συνδυάστε στολίδια διαφόρων σχεδίων και χρωμάτων στο δέντρο σας για ένα μοναδικό χριστουγεννιάτικο αποτέλεσμα.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 20 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.02 kg |
| Χρώμα | Κόκκινο,Λευκό |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Που λάμπουν, Χριστουγεννιάτικα ειδώλια
Σε απόθεμα


Πλαστικό
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα
Ξύλο


Χαρτί, άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα


Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες, σετ
Σε απόθεμα

Που λάμπουν, για δέντρο, Χριστουγεννιάτικα ειδώλια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Χαρτί, άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα

Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες, σετ
Σε απόθεμα

Πλαστικό, χαρτί, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα
Ξύλο

Πλαστικό
Σε απόθεμα


Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 5
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα