
Στολίδι Χριστουγεννιάτικο (Φ9) A-S Noel Red 191792
Γυαλί
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικα στολίδια μπότες κατασκευασμένα από πλαστικό σε κόκκινο χρώμα με λευκές λεπτομέρειες. Συνδυάστε διαφορετικά σετ με στολίδια για μία μοναδική γιορτινή διακόσμηση του δέντρου σας.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Width | 14 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 0.087 kg |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Γυαλί
Σε απόθεμα


Σετ

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα

Ξύλο

Σετ
Σε απόθεμα


Σετ

Γυαλί, σετ

Γυαλί, Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες, που λάμπουν
Σε απόθεμα



Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Που λάμπουν
Σε απόθεμα

Για δέντρο
Σε απόθεμα
Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες, σετ
Σε απόθεμα




Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 5
Σε απόθεμα