
123,83 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικο καρουζέλ με μουσική και κίνηση. Είναι κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό σε κόκκινο χρώμα με λευκές-πράσινες-μαύρες λεπτομέρειες. Κουρδίζοντάς το ξεκινά να παίζει μουσική και να γυρίζει. Τοποθετήστε το σε οποιοδήποτε σημείο του σπιτιού σας για να ολοκληρώσετε την εορταστική σας διακόσμηση και να κερδίσετε τις εντυπώσεις μικρών και μεγάλων.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 18 cm |
| Depth | 12 cm |
| Height | 12 cm |
| Total weight | 0.294 kg |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |






Τάρανδος, χιονάνθρωπος



Χιονάνθρωπος
Σε απόθεμα
![Διακοσμητικό Χριστουγεννιάτικο έλατο με στολίδια [02480705]](https://static.biano.gr/i/product/285-285/39/c7/f7/0ba2a3f8cd67c8c2952357ad5e41f558af049434-diakosmetiko-christougenniatiko-elato-me-stolidia-02480705.jpg)





Κεραμικό
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα




Πλαστικό, τάρανδος
Σε απόθεμα


Πλαστικό
Σε απόθεμα







Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα



Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
27×4 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα