
Χριστουγεννιάτικο Δέντρο Επιτραπέζιο 40εκ. Με Στολίδια K-M Silver AKB002740
Πλαστικό, διάμετρος
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικο δεντράκι σε πράσινο χρώμα και κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό. Στην βάση του διαθέτει πουγκί που καλύπτει την βάση. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για επιτραπέζια χριστουγεννιάτικη διακόσμηση ή για να στολίσετε μια μικρή γωνία του σπιτιού σας. Συνδυάστε το με χριστουγεννιάτικα διακοσμητικά, τραπεζομάντηλα, καρέ κ.α. για να ολοκληρώσετε την χριστουγεννιάτικη διακόσμηση του σπιτιού σας και να δημιουργήσετε μία μοναδική εορταστική ατμόσφαιρα.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Χρώμα | Πράσινο |
| Width | 18 cm |
| Depth | 18 cm |
| Height | 48 cm |
| Total weight | 0.81 kg |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Πλαστικό, διάμετρος
Σε απόθεμα



Γυαλί
Σε απόθεμα












Πλαστικό
Σε απόθεμα



Πλαστικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα





Μωρό Ιησούς, διάμετρος, κεραμικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα