
Διακοσμητικά Τοίχου Πεταλούδα (Σετ 4τμχ) Edelman 1179704
1×15 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 78×77 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό τοίχου από την Estheti σε χρυσό χρώμα με λουλούδι στο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας μεταλλικό υλικό. Διακρίνεται για την ανθεκτικότητα και τη λεπτομερή κατασκευή του. Ιδανικό για να διακοσμήσει τους τοίχους του χώρου σας με φινέτσα και στυλ.
| Πλάτος: | 77 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 78 εκ |
| Width | 77 cm |
|---|---|
| Depth | 9 cm |
| Height | 78 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

1×15 εκ
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα







61×119 εκ
Σε απόθεμα









Μοντέρνο, ύψος, διάμετρος
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα






Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
100×200×5 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα