
AMAR ΚΟΥΒΕΡΤΑ.ΑΓΚΑΛΙΑΣ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 40×33 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουβέρτα φλις μονή από την εταιρεία Saint Clair, σε πράσινο χρώμα με πολύχρωμες λεπτομέρειες και τυπωτό σχέδιο με ζωάκια. Είναι κατασκευασμένη από 100% polyester που προσφέρει απαλότητα και ζεστασιά. Ιδανικό φθινοπωρινό σκέπασμα. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα προϊόντα της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 33 εκ |
| Width | 40 cm |
|---|---|
| Depth | 33 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 1.5 kg |
| Χρώμα | Πράσινο,Πολύχρωμο |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Saint Clair |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, πολυεστέρας

75×100 εκ
Σε απόθεμα
100×150 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
28×24 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα





28×24 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

37×28 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
75×100 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα