
Στόρι (100x160) Grace Cordless Brown 551061
Ύφασμα
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 69×8 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρόμαν blackout 60Πx160Υ από την εταιρεία Grace. Το ύφασμα είναι 100% polyester πλήρους συσκότισης σε γκρι χρώμα, εμποδίζοντας τον ήλιο και την πολλή ζέστη να μπει. Το συγκεκριμένο ρόμαν τοποθετείται αποκλειστικά στον τοίχο και συνοδεύεται από τα απαραίτητα εξαρτήματα στερέωσης και οδηγίες τοποθέτησης. Για να ανοίξει το ρόμαν και να μπει φως στον χώρο σας, απλά τραβάτε το σχοινάκι για να τυλιχτεί στο ρολό. Όταν το τραβήξετε από την άλλη πλευρά ξετυλίγεται από το ρολό και κατεβαίνει. Το στόρι είναι σύνολο 60εκ. μαζί με τα 2 άκρα (αριστερά και δεξιά) του μηχανισμού.
| Πλάτος: | 69 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 8 εκ |
| Τύπος | Συσκότισης |
|---|---|
| Υλικό | Ύφασμα |
| Τοποθέτηση περσίδων | Κλασικά παράθυρα |
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 69 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 1.07 kg |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Grace |

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
127×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
92×4 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
97×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα

Ύφασμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
98×4 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
93×6 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
62×4 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
77×4 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
80×4 εκ, ύφασμα, κλασικά παράθυρα
Σε απόθεμα
92×4 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
77×4 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
137×4 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
110×7 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
75×5 εκ, ύφασμα, κλασικά παράθυρα
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα