Σας προτείνουμε
Εκτός αποθέματος
Πετσέτες Μπάνιου (Σετ 3τμχ) Nima Inverno Pink 450gsm
Διαστάσεις 35×27 εκ
17,18 €
Ιστορικό τιμών
- 28/5/2026 - 17,18 €
- 3/3/2026 - 17,18 €
- 13/1/2026 - 20,61 €
- 3/10/2025 - 22,9 €
Περιγραφή προϊόντος
Σετ πετσέτες 3τμχ σε ροζ χρώμα και μοντέρνο σχέδιο στην φάσα από την εταιρεία Nima. Η σύνθεση τους είναι από 100% βαμβάκι βάρους 450gsm που τις καθιστά απαλές και απορροφητικές. Στολίστε το μπάνιο σας με στυλ και ποιότητα.
Διαστάσεις
| Πλάτος: | 35 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
Προδιαγραφές
| Υλικό υφάσματος | Βαμβάκι |
|---|---|
| Σετ | Σετ |
| Width | 35 cm, 35 cm, 35 cm, 35 cm |
| Depth | 27 cm, 27 cm, 27 cm, 27 cm |
| Height | 8 cm, 8 cm, 8 cm, 8 cm |
| Total weight | 1 kg, 1 kg, 1 kg, 1 kg |
| Κατασκευαστής | Nima |
Τα καλύτερα προϊόντα από Spitishop

39,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
10,64 €
Ποτήρια Νερού (Σετ 6τμχ) S-D Rodrig'eau 154737
Σετ
Σε απόθεμα
16,99 €
Καλάθι Απλύτων (42x22.5x70.5) Songmics LCB506B01V1
Σε απόθεμα
7,99 €
Διακοσμητικές Φιγούρες Άνθρωποι (Σετ 3τμχ) A-S Aby 211752
Σε απόθεμα
252,16 €
Παιδικό Κρεβάτι Montessori (90x190) A-S Bosco Natural 174154
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
10 €
Στραγγιστήρι Πιάτων Γούρνας (33x37x13.5) F-V Grey 115191B
Σε απόθεμα
119,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Led - Ντουλάπι & Ενσωματωμένες Πρίζες (50x16.5x60) Vasagle BBK133W01
12×80 εκ
Σε απόθεμα
14,9 €
Ξύλινο Πατάκι Μπάνιου (40x60) Estia Bamboo Essentials 02-12830
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
79,99 €
Τραπέζι Σαλονιού Με Ράφι (Φ80x45) Vasagle LCT243K41V1
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
53,99 €
Σετ Πιάτα 18τμχ S-D Pearl 203332
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
98,99 €
Κονσόλα Εισόδου (80.5x35x90) F-V Tasso 193589
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
19,92 €
Γωνιακή Ραφιέρα Οργάνωσης Κουζίνας F-V Kitchen Shelf 111123
Σε απόθεμα
27,5 €
Κουβερτόριο Υπέρδιπλο (220x240) Μουσελίνα Greenwich Polo Club Essential 3468
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22,9 €
Γωνιακή Ραφιέρα Μπάνιου Τριπλή (19.5x19.5x49) Estia Bamboo Essentials 02-12786
49×20×20 εκ, γωνιακό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
49,9 €
Κάδος Απορριμμάτων (Φ29x65.6) Estia 30lt Bamboo Essentials Black 01-12878
Σε απόθεμα
49,99 €
Παιδική Βιβλιοθήκη (55x15x118) A-S 174087
123×20×8 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
22,9 €
Κάδος Απορριμμάτων Μπάνιου (24.1x21.3x31.6) Estia 6lt Soft Close Taupe 02-20972
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
24,99 €






























