
Χριστουγεννιάτικο Κρεμαστό Διακοσμητικό (Φ35) A-S 191677
Άστρα και κομήτες
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορυφή - αστέρι για το χριστουγεννιάτικο δέντρο από την εταιρεία Edelman. Είναι κατασκευασμένη από πλαστικό υλικό σε σαμπανιζέ χρώμα με γκλίτερ. Ιδανικό διακοσμητικού που θα κάνει το δέντρο σας να ξεχειλίσει με το πνεύμα των Χριστουγέννων.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Είδος | Κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων |
| Για δέντρο | Ναί |
| Width | 25 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.04 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Edelman |

Άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Χαρτί, άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα
Πλαστικό, για δέντρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων, για δέντρο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, για δέντρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Χαρτί, άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων, για δέντρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ, για δέντρο
Σε απόθεμα
Κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων, για δέντρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ, για δέντρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων, για δέντρο
Σε απόθεμα


Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα



19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

75×5 εκ, ύφασμα, κλασικά παράθυρα
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα