
302 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική γλάστρα με τεχνητό φυτό ασπλένιουμ από την εταιρεία Edelman. Αποτελείται από γλαστράκι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε γκρι-καφέ χρώμα και φυτό σε πράσινες αποχρώσεις. Χρησιμοποιήστε τεχνητά φυτά για να διακοσμήσετε τους εσωτερικούς ή εξωτερικούς χώρου σας και να ανανεώσετε την αισθητική τους.
| Τύπος | Σε γλάστρα |
|---|---|
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 80 cm |
| Total weight | 5.4 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Edelman |



Σε γλάστρα
Σε απόθεμα









Σε γλάστρα
Σε απόθεμα

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα






Σε γλάστρα
Σε απόθεμα

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα





Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα





120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα

Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα