
Τεχνητό Λουλούδι Σε Γλάστρα 33εκ. Edelman Rosebush Red 948333
Σε γλάστρα
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική γλάστρα με τεχνητό φυτό τριανταφυλλιά από την εταιρεία Edelman. Αποτελείται από γλαστράκι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε καφέ-γκρι χρώμα και φυτό από polyester σε πράσινες αποχρώσεις με λευκά άνθη. Χρησιμοποιήστε τεχνητά φυτά για να διακοσμήσετε τους εσωτερικούς ή εξωτερικούς χώρου σας και να ανανεώσετε την αισθητική τους.
| Τύπος | Σε γλάστρα |
|---|---|
| Width | 25 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 25 cm |
| Total weight | 3.3 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Edelman |

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα



Σε γλάστρα
Σε απόθεμα


Σε γλάστρα
Σε απόθεμα

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα


Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα


Σε γλάστρα
Σε απόθεμα

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα







Σε γλάστρα
Σε απόθεμα




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα