
Geesa Frame 8901 White Matt - Επιτοιχο καλάθι - Εταζέρα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 15×24×7 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Θήκη για σφουγγάρια και σαμπουάν που κρεμιέται από το ντουζ από την εταιρεία Homely. Είναι κατασκευασμένη από πλαστικό σε λευκό χρώμα. Ιδανική επιλογή για να οργανώσετε τα είδη της μπανιέρας σας!
| Πλάτος: | 24 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 7 εκ |
| Υψος: | 15 εκ |
| Σχήμα | Ίσιο |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 24 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Homely |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
20×30×10 εκ, ίσιο, διάμετρος

Γωνιακό

5×21×21 εκ, γωνιακό, διάμετρος

30×45×10 εκ, μοντέρνο, ίσιο


20×30×10 εκ, ίσιο, διάμετρος

41×69×9 εκ, ίσιο, διάμετρος

30×45×10 εκ, ίσιο, διάμετρος

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
10×41×51 εκ, ίσιο, διάμετρος

30×60×10 εκ, ίσιο, διάμετρος

41×36×9 εκ, ίσιο, διάμετρος

93×21 εκ, μοντέρνο, ίσιο

20×60×10 εκ, ίσιο, διάμετρος

30×90×10 εκ, μοντέρνο, ίσιο

5×30×13 εκ, ίσιο, διάμετρος

20×45×10 εκ, ίσιο, διάμετρος

20×60×10 εκ, ίσιο, διάμετρος

30×75×10 εκ, ίσιο, διάμετρος

81×47 εκ, μοντέρνο, ίσιο



75×10 εκ, ίσιο

Γωνιακό


20×45×10 εκ, ίσιο, διάμετρος

1×10×15 εκ
Σε απόθεμα
31×123×10 εκ, μοντέρνο, ίσιο

Γωνιακό

30×60×10 εκ, ίσιο, διάμετρος

30×90×10 εκ, μοντέρνο, ίσιο

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα