
Κουβέρτα Fleece Ημίδιπλη (180x240) AdamHome 550 Ecru
40×33 εκ, fleece
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 43×38 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουβέρτα φλις υπέρδιπλη σε εκρού χρώμα από την εταιρεία Adam Home. Είναι κατασκευασμένη από 100% polyester βάρους 300gsm με πολύ απαλή υφή. Ιδανική κουβέρτα για τους φθινοπωρινούς και ανοιξιάτικους μήνες.
| Πλάτος: | 43 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 38 εκ |
| Υλικό | Fleece |
|---|---|
| Width | 43 cm |
| Depth | 38 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Adam Home |

40×33 εκ, fleece
Σε απόθεμα



Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι


Fleece
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Fleece
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
52×52 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Fleece
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα

25×33 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
32×20 εκ
Σε απόθεμα
Fleece
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα