
ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΕΜΠΡΙΜΕ ΣΕΤ 4 τεμ Ήρα 425 220Χ240 White-Denim Blue Cott/Pol 70/30
220×240 εκ, βαμβάκι, ύψος
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 220×240 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Υπέρδιπλα σεντόνια της εταιρείας Dimcol σε λευκό φόντο με καφέ λεπτομέρειες και γεωμετρικό σχέδιο. Το ύφασμα είναι κατασκευασμένο από 70% βαμβάκι και 30% polyester 144 κλωστών. Το κατωσέντονο είναι χωρίς λάστιχο. Στο σετ περιλαμβάνεται και οι μαξιλαροθήκες φάκελος. Συνδυάστε τα με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ. Συσκευασία polybag. Ελληνικής κατασκευής. ** Το σχέδιο στις μαξιλαροθήκες ενδέχεται να διαφέρει από αυτό της φωτογραφίας, καθώς η εταιρεία παράγει μαξιλαροθήκες από όλο το σχέδιο του υφάσματος και τις συσκευάζει με τυχαία σειρά.**
| Πλάτος: | 220 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 240 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 38 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 1.4 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Καφέ |
| Material | 70% Βαμβάκι 30% Polyester |
| Κατασκευαστής | Dimcol |

220×240 εκ, βαμβάκι, ύψος
Σε απόθεμα
Σατέν, βαμβάκι, βαμβακερό σατέν

Σατέν, βαμβάκι, βαμβακερό σατέν

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι

Βαμβάκι


Βαμβάκι

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες

Βαμβάκι
Σε απόθεμα


Βαμβάκι

Βαμβάκι

Ζέρσεϊ , βαμβάκι

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα


Βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, κλασικό, βαμβάκι
Σε απόθεμα


Σατέν, βαμβάκι, βαμβακερό σατέν
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
27×4 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα