
Διακοσμητικό Μαξιλάρι (30x50) S-F Duo Lin/Ecru C31490017
45×45 εκ, ορθογώνιος, με φερμουάρ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 50×70 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαξιλαροθήκη ύπνου της εταιρείας Dimcol σε λευκό φόντο με καφέ λεπτομέρειες και γεωμετρικό σχέδιο. Η σύνθεση του υφάσματος είναι από 70% βαμβάκι και 30% polyester 144 κλωστών, που προσφέρει απαλότητα, ανθεκτικότητα και ποιότητα σε προσιτή τιμή. Συσκευασία Polybag. Ελληνικής κατασκευής. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα είδη της σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 50 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 70 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 22 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Καφέ |
| Material | 70% Βαμβάκι 30% Polyester |
| Κατασκευαστής | Dimcol |

45×45 εκ, ορθογώνιος, με φερμουάρ
Σε απόθεμα


45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
40×40 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα

38×27 εκ, βαμβάκι, ρίγες
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν



50×50 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, βαμβάκι, σατέν


45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
50×70 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, τετράγωνος, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
25×12 εκ, μοντέρνο, ορθογώνιος
Σε απόθεμα
40×60 εκ
Σε απόθεμα

45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα