Σας προτείνουμε
Εκτός αποθέματος
Πάπλωμα Υπέρδιπλο (220x240) Dimcol Δαρεία 489 White-Blue
Διαστάσεις 220×240 εκ
66,42 €
Ιστορικό τιμών
- 31/5/2026 - 66,42 €
- 3/3/2026 - 66,42 €
- 10/1/2026 - 59,04 €
- 30/9/2025 - 66,42 €
Περιγραφή προϊόντος
Πάπλωμα υπέρδιπλο από την εταιρεία Dimcol σε λευκό φόντο χρώμα με μπλε λεπτομέρειες και γεωμετρικό σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από 70% βαμβάκι και 30% polyester 144 κλωστών. Έχει γέμιση από πολυεστερική αντιαλλεργική βάτα βάρους 300gsm. Συσκευασία Polybag με φερμουάρ και χερούλι. Ελληνικής κατασκευής. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
Διαστάσεις
| Πλάτος: | 220 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 240 εκ |
Προδιαγραφές
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Κούμπωμα | Με φερμουάρ |
| Width | 65 cm, 65 cm, 65 cm, 65 cm |
| Depth | 50 cm, 50 cm, 50 cm, 50 cm |
| Height | 37 cm, 37 cm, 37 cm, 37 cm |
| Total weight | 5 kg, 5 kg, 5 kg, 5 kg |
| Κατασκευαστής | Dimcol |
Τα καλύτερα προϊόντα από Spitishop

16,99 €
Καλάθι Απλύτων (42x22.5x70.5) Songmics LCB506B01V1
Σε απόθεμα
5,99 €
Διακοσμητική Φιγούρα Κουκουβάγια (11x10.3x12) A-S Autumn 211951
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
10,64 €
Ποτήρια Νερού (Σετ 6τμχ) S-D Rodrig'eau 154737
Σετ
Σε απόθεμα
252,16 €
Παιδικό Κρεβάτι Montessori (90x190) A-S Bosco Natural 174154
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
10 €
Στραγγιστήρι Πιάτων Γούρνας (33x37x13.5) F-V Grey 115191B
Σε απόθεμα
7,99 €
Διακοσμητικές Φιγούρες Άνθρωποι (Σετ 3τμχ) A-S Aby 211752
Σε απόθεμα
164,44 €
Τραπέζι Εξωτερικού Χώρου (161x74x70) H-S Ayora 196877
Σε απόθεμα
29,9 €
Στόρι (100x160) Grace Sand 410165
Ύφασμα
Σε απόθεμα
119,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Led - Ντουλάπι & Ενσωματωμένες Πρίζες (50x16.5x60) Vasagle BBK133W01
12×80 εκ
Σε απόθεμα
24,99 €
Τρόλεϊ/Ραφιέρα 3 Θέσεων (36x15x74.5) F-V Bamboo 174521
Σε απόθεμα
85,99 €
Καρέκλα Τραπεζαρίας (60.5x55x83) Spitishop Liva Elephant
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
109,99 €
Τραπέζι Σαλονιού Με Σερβιτόρο & 3 Ράφια (100x60x48) Vasagle LCT205K50V1
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
59,9 €
Στόρι Ρυθμιζόμενης Σκίασης (180x230) Grace White 71800
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
34,99 €
Καλόγερος Ρούχων Με Ράφι (33.6x33.6x175.8) Vasagle RCR033B01V2
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
129,9 €
Καρότσι (0-48 Μηνών/ Έως 22kg) Bebe Stars Easy Sand 190-186
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
85,99 €
Συρταριέρα 3 Θέσεων Με Ροδάκια (41x41x93) F-V Sicela 160824
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
8,93 €
Αλέκιαστο Τραπεζομάντηλο (140x140) Whitegg Z160
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
19,92 €






























