
Σεντόνια Μονά (Σετ 160x240) Dimcol Δαρεία 489 White-Blue
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 220×240 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παπλωματοθήκη υπέρδιπλη από την εταιρεία Dimcol σε λευκό φόντο χρώμα με μπλε λεπτομέρειες και γεωμετρικό σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από 70% βαμβάκι και 30% polyester 144 κλωστών. Συσκευασία Polybag. Ελληνικής κατασκευής. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Πλάτος: | 220 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 240 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 38 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Μπλε |
| Material | 70% Βαμβάκι 30% Polyester |
| Κατασκευαστής | Dimcol |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Βαμβάκι

220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λουλούδια

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι


Βαμβάκι

220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, πουά
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Γυαλί, μέταλο, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα