Σας προτείνουμε
Εκτός αποθέματος
Πάπλωμα Υπέρδιπλο (220x240) Dimcol Άρτεμις 703 Dusty Rose
Διαστάσεις 220×240 εκ
85,95 €
Ιστορικό τιμών
- 15/5/2026 - 85,95 €
- 3/3/2026 - 85,95 €
- 10/1/2026 - 76,4 €
- 30/9/2025 - 85,95 €
Περιγραφή προϊόντος
Πάπλωμα υπέρδιπλο από την εταιρεία Dimcol σε σάπιο μήλο χρώμα με έθνικ σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από 100% βαμβάκι 144 κλωστών. Έχει γέμιση από πολυεστερική αντιαλλεργική βάτα βάρους 300gsm. Συσκευασία Polybag με φερμουάρ και χερούλι. Ελληνικής κατασκευής. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
Διαστάσεις
| Πλάτος: | 220 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 240 εκ |
Προδιαγραφές
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Κούμπωμα | Με φερμουάρ |
| Width | 65 cm, 65 cm, 65 cm, 65 cm |
| Depth | 50 cm, 50 cm, 50 cm, 50 cm |
| Height | 37 cm, 37 cm, 37 cm, 37 cm |
| Total weight | 5 kg, 5 kg, 5 kg, 5 kg |
| Κατασκευαστής | Dimcol |
Τα καλύτερα προϊόντα από Spitishop

24,99 €
Τρόλεϊ/Ραφιέρα 3 Θέσεων (36x15x74.5) F-V Bamboo 174521
Σε απόθεμα
39,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
64,99 €
Καρέκλα Τραπεζαρίας (56x56x82) Spitishop Stefan Ecru/Wood
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
213,99 €
Μπουφές (160x35x80) A-G Luxe 618BLY1177 Walnut/Black
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
18,99 €
Στόρι Συσκότισης (60x180) L-N Black 35016018095
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
79,99 €
Τραπέζι Σαλονιού Με Ράφι (Φ80x45) Vasagle LCT243K41V1
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
69,99 €
Κομοδίνο Με Ενσωματωμένες Πρίζες & USB (40x35x59) Vasagle LET631W14V2
Σε απόθεμα
164,44 €189,74 €
Τραπέζι Εξωτερικού Χώρου (161x74x70) H-S Ayora 196877
Σε απόθεμα
39,9 €
Στόρι Ρυθμιζόμενης Σκίασης (120x160) Grace Cream 312160
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
99,99 €109,99 €
Μπουντουάρ Με Καθρέφτη (70x40x136) Vasagle RDT118W01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
35,2 €
Διακοσμητικό Χώρου (26x5x21) Estheti 819-00787
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
252,16 €
Παιδικό Κρεβάτι Montessori (90x190) A-S Bosco Natural 174154
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
57,99 €
Ταμπουρέ Με Αποθηκευτικό Χώρο (110x38x40) Songmics LSF0518W02
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13,8 €
Διακοσμητική Φιγούρα Μαιμού (9x6x15.6) Espiel GOR108K4
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
16,99 €
Καλάθι Απλύτων (42x22.5x70.5) Songmics LCB506B01V1
Σε απόθεμα
159,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Led - Ντουλάπι & Ενσωματωμένες Πρίζες (80x16.5x60) Vasagle BBK134W01
15×88 εκ
Σε απόθεμα
109,99 €
Τραπέζι Σαλονιού Με Σερβιτόρο & 3 Ράφια (100x60x48) Vasagle LCT205K50V1
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
10,99 €

























