
Στόρι Μπαμπού (120x180) L-N 330012018093
Μπαμπού
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 200×9 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στόρι 200Πx200Υ μέτριας σκίασης κατασκευασμένο από ξύλο bamboo σε γκρι χρώμα. Ιδανικό για τοποθέτηση από την εσωτερική πλευρά σε παράθυρα, όπως της κουζίνας και στους υπόλοιπους χώρους του σπιτιού. Μπορεί να τοποθετηθεί και να στηριχτεί σε υλικά όπως το πλαστικό και το αλουμίνιο. Για να ανοίξει το στόρι και να μπει φως στο χώρο σας, απλά τραβάτε το σχοινάκι για να τυλιχτεί στο ρολό. Όταν το τραβήξετε από την άλλη πλευρά ξετυλίγεται από το ρολό και κατεβαίνει.
| Πλάτος: | 200 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 9 εκ |
| Υλικό | Μπαμπού |
|---|---|
| Width | 200 cm, 200 cm, 200 cm, 200 cm |
| Depth | 9 cm, 9 cm, 9 cm, 9 cm |
| Height | 7 cm, 7 cm, 7 cm, 7 cm |
| Total weight | 3.41 kg, 3.41 kg, 3.41 kg, 3.41 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μπαμπού
Σε απόθεμα
Μπαμπού
Σε απόθεμα







Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2



Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα


6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα